Sveiki atvykę į DND Talis internetinį puslapį! Prisijungti

Krepšelis: 0 prekė(s)

Prekių nėra

Prekės viso: 0,00 €

Kainos be PVM

Krepšelis Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.

Viso (be PVM)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie užsakymo

Apie mus

UAB “DND TALIS”  - tai didelę patirtį darbo rūbų ir asmens apsaugos priemonių gamyboje ir prekyboje turinti įmonė. Nuo 1999 metų sėkmingai dirbame Baltijos šalių rinkoje, vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą. Siūlome tik novatoriškas, patogias, kokybiškas, Europos reikalavimus atitinkančias darbo saugos priemones.

Mūsų užduotis - išsiaiškinti kliento poreikį, pasiūlyti ir aprūpinti reikiamomis  apsaugos priemonėmis nuo galvos iki kojų, kurios suteiktų apsaugą ir komfortą bet kokioje situacijoje.

Įmonės  pagrindiniai  aspektai: operatyvumas, komfortas, stilius, kokybė. Norėdami tai pasiekti  glaudžiai bendradarbiaujame su Europos ir Azijos partneriais, ieškodami naujų medžiagų ir dizaino sprendimų. Tiesiogiai importuodami gaminius galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį.

Mūsų kompanijos su partneriais sukurti ir rytų Europoje gerai žinomi prekiniai ženklai yra rewelly, G-SAFETY, Monte ir cannygo.

Mūsų įmonė taip pat yra oficialus atstovas Lietuvoje: MASCOTHelly Hansen Workwear, ATG Maxiflex, UVEX, Guide, Zekler, Protekt, L.Brador, Portwest ir kitų prekinių ženklų.

Glaudžiai dirbdami su Jūsų įmone galime atsižvelgti į pageidavimus ir pastabas, kurdami naujus gaminius atitinkančius Jūsų norus ir poreikius.

Mūsų darbuotojai visada pasiruošę Jums padėti išspręsti problemas susijusias su darbų sauga.

Daugiau apie mus!


Please wait...