Sveiki atvykę į DND Talis internetinį puslapį! Prisijungti

Krepšelis: 0 prekė(s)

Prekių nėra

Prekės viso: 0,00 €

Kainos be PVM

Krepšelis Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.

Viso (be PVM)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie užsakymo
Pirštinės aplietos nitrilo mikroputomis CUT MaxiFlex Padidinti
Pirštinės aplietos nitrilo mikroputomis CUT MaxiFlex

7,50 € be PVM

Availability:

Atsparios prapjovimui ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Cut pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

         

4  3  3  1  B

       

Atsparios prapjovimui ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Cut pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

MaxiFlex® Cut - skirtos darbui sausoje aplinkoje.

AirTech® technologija: 360 laipsnių pralaidumas orui – patentuotos nitrilo mikroputos apliejimas padaro pirštinę absoliučiai “kvėpuojančia” ir šiuo aspektu neturinčią analogų rinkoje.

ErgoTech® technologija: 25% plonesnės nei daugelis analogiškų produktų rinkoje, tačiau pasižyminčios geresnėmis mechaninio atsparumo savybėmis (3 kartus mechaniškai atsparesnės nei nitrilo putos pirštinės; 2,25 karto mechaniškai atsparesnės nei PU aplietos pirštinės; 2 kartus mechaniškai atsparesnės nei kitos analogiškos kopijos); tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus; nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda).

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka.

DuraTech® technologija: MaxiFlex® Cut pasižymi stulbinančiomis mechaninio atsparumo savybėmis – atlaiko net 18000 trinties ciklų per milimetrą! Tai daugiau nei dvigubai geresnis atsparumas trinčiai lyginant su bet kuriomis kitomis pirštinėmis, priskiriamomis šiai klasei.

CutTech® technologija: pirštinės pagaminamos skiriant itin didelį dėmesį pirminiams ingridientams, tokiu būdu pasiekiant ne tik tinkamą atsparumą prapjovimui, bet ir komfortą. Tarp nykščio ir rodomojo piršto - papildoma apsauga prapjovimui. 

Sanitized®: pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

MaxiFlex® Cut pirštines galima skalbti iki 6 kartų.

   

MedžiagaNailonas aplietas nitrilo mikroputomis.
StandartaiCE EN 388:2016 4331B
Įpakavimas6/72
Please wait...