Sveiki atvykę į DND Talis internetinį puslapį! Prisijungti

Krepšelis: 0 prekė(s)

Prekių nėra

Prekės viso: 0,00 €

Kainos be PVM

Krepšelis Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso

Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.

Viso (be PVM)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie užsakymo
Akiniai apsauginiai skaidrūs i-5 UVEX 9183265

6,95 € be PVM

Availability:
AKDK-9183265

Spyruoklinis rėmelis be metalinių detalių, minkštos reguliuojamos kojelės neslystančiu paviršiumi, garantuoja patogumą bet kokiai galvos formai, paminkštinta ir lanksti nosies zona, su papildoma anga patogiam respiratorių naudojimui, suteikia maksimalų komfortą dėvėtojui.

Spyruoklinis rėmelis be metalinių detalių, minkštos reguliuojamos kojelės neslystančiu paviršiumi, garantuoja patogumą bet kokiai galvos formai, paminkštinta ir lanksti nosies zona, su papildoma anga patogiam respiratorių naudojimui, suteikia maksimalų komfortą dėvėtojui. Linzė iš PC su plačiu matymo lauku, pridengia antakius ir skruostus, optimali šoninė akių apsauga be linzės lūžio, aukštas linzių atsparumas braižymui. Puiki apsauga nuo smūgių, optinio ir cheminio poveikio, mechaninis patvarumas: žymejimas F (žemos energijos smūgiai, 45m/s). Optinė klasė: 1. 100% apsauga nuo UV spindulių.

Linzė skaidri supravision exellence:  antistatinė, užtikrinanti linzės neaprasojimą iš vidaus (16 sek.), o iš išorės – atsparumą braižymui ir chemikalams. 

Dėka naujo „NanoClean“ išorinio linzės paviršiaus padengimo, nuo jo lengvai nusivalo vandens ar tepalų pagrindo teršalai.

Akiniai sertifikuoti EN166, EN170, ženklinti CE.

StandartaiEN 166, EN 170
Saugumo kategorijaW 166 FT CE — 2C-1.2 W 1 FTKN CE
Įpakavimas1/5/200
Please wait...